Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

iMacros

iMacros

8.02

4.9 / 5 - 84 oy

Tarayıcı & Araç Çubuğu

>

İnternet Explorer Makro Programı


Program İndir > İnternet & İletişim > Tarayıcı & Araç Çubuğu

iMacros sürekli olarak yaptığınız işleri otomatik olarak kaydettikten sonra yapabilen bir internet explorer eklentisidir.

iMacros Browser sayesinde internet üzerinden modem resetleme işlemini tek tıkla yapabilirsiniz, sık ziyaret ettiğiniz sayfalarda yaptığınız sürekli işlemleri tek tıklama ile arka planda yapabilirsiniz, "tek tıklama ile" mail adresi yazma, şifre yazma, gelen kutusuna tıklama derdinden kurtulup direk gelen kutunuzdaki yeni postaları kontrol edebilirsiniz.

Programın çalışma mantığı, kayıt tuşuna bastığınız anda klavye ve mouse ile yaptığınız her vuruşu otomatik bir kod biçimi ile kodlayıp bir kısayol oluşturmaktan ibarettir. Siz oluşacak kısayola tıkladığınız anda tekrardan yaptığınız klavye ve mouse işlemlerini o sizin için yapacaktır.

iMacros kolay kullanımı ile dikkat çekiyor, sürekli yaptığınız işleri iMacros Browser ile kayıt ederek yaptığınız taktirde, listeler menüsünde yapacağınız işleme tıklamanız yeterli olacaktır, bırakın şifre girme işlerini, modem resetleme işlerini o sizin için arka planda yapsın. Siz internette gezinmenin tadına varın.

iMacros Browser tam 30 gün boyunca hiç bir özellik kısıtlaması olmadan kullanabilirsiniz. Daha fazla kullanabilmek için satın almanız gerekiyor.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış