Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

BrowserBob

BrowserBob

4.1.2.0

4.5 / 5 - 49 oy

Tarayıcı & Araç Çubuğu

>

İnternet Tarayıcı Yapımı


Program İndir > İnternet & İletişim > Tarayıcı & Araç Çubuğu

BrowserBob internet tarayıcı yazılımına yeni başlayan ve amatör bilgisayar kullanıcılarına göre olan sürümüdür...

Dünyada birçok internet tarayıcısı var ancak bunların nerdeyse gereksiz ve kalitesiz olarak görülebilir çünkü dünya üzerinde dev markalar olduğu sürece bunun olduğu ve olacağı söyleniyor. Ancak bu internet tarayıcı yazılımı kendini yükseltmeye ve en azından en iyi olamasa da en iyiler ile yarışacak bir duruma gelmek isteyen bir yazılımdır. Daha çok yeni bilgisayar kullanıcılarının amatör bilgisayar kullanıcılarının tercih edeceği bir yazılım.

Herhangi bir yazılım ve programcılık bilgisi gerektirmeden browserbob ile
kendi tarayıcılarınızı hazırlayabilir tarayıcınız için kendi grafik arayüzünüzü, kendi butonlarınızı, favori menüleri ve tarayıcı menülerini kişiselleştirebilirsiniz. Yaratttığınız tarayıcıyı test butonuyla test edip Build komutu ile paket programa (.exe) dönüştürebiliyorsunuz. Program explorer tabanlı olduğu için yarattığınız tarayıcı tüm pc lerde çalışabiliyor Bobrowser pro ile sadece tarayıcılar değil, sunular, CD/DVD otomatik açılma menüleri, multimedia göstericileri, e-book (elektronik kitap), program yükleme kitleri ve portallar da oluşturulabilir.

Özellikler: Programda projenizin herhangi bir bölümüne grafiksel bileşenler eklenebiliyor, library (program kitaplığı) deki özel butonlar ve örnek çalışmalar sayesinde projeyi uygulamaya geçirme aşaması hızlanıyor. Ürününüzü tek dosya halinde (.exe) alabilir, interaktif ekran koruyucu lar da yaratabilirsiniz. Butonlara tanımladığınız action (işlev) komutlarıyla kolaylıkla harici uygulamalar çalıştırabilirsiniz, tarayıcı davranışlarını yönetebilirsiniz. Programla JavaScript veya VBScript kullanarak yeni işlevler de yaratılabiliyor.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış