Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

A Lite Mini Flash Browser

A Lite Mini Flash Browser

Beta 1.2

4.8 / 5 - 36 oy

Tarayıcı & Araç Çubuğu

>

Internet Explorer internet tarayıcısının tabanını kullanan küçük ama başarılı işler çıkaran bir internet browser yani internet tarayıcı programıdır.


Program İndir > İnternet & İletişim > Tarayıcı & Araç Çubuğu

Internet Explorer internet tarayıcısının tabanını kullanan küçük ama başarılı işler çıkaran bir internet browser yani internet tarayıcı programıdır. Internet Explorer bilindiği gibi dünyada internet tarayıcısı sektöründe çok büyük bir yazılımdır, sahibi Microsoft'tur.

Harika küçük ama başarılı internet tarayıcısı da bu dev yazılımın tabanını kullanarak çalışan ve onunla aynı kaliteyi gösterebilecek bir yazılımdır. Internet Explorer tabanlı olarak çalışan, küçük boyutlu, özellikle flash disk ve diskette taşımanıza uygun bir internet tarayıcısıdır. Küçük boyutlu ve işini kaliteli bir şekilde yapan internet tarayıcısı arayanlara harika bir alternatiftir bu yazılım…

Bu boyutu küçük işlevleri büyük yazılımın işlevleri ise; internette sörf yapabilir, internet sitelerindeki flash animasyonlarını oynatabilir, videolar seyredebilir ve etkileşimli animasyonlara bakabilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolaydır, şık ve basit bir arayüzü vardır, sizi hiç zorlamayacaktır.
Üstelik Türkçe'dir...

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   07-08-2008 08:31  

Teşekkürler..